• How to Get a Forex Bonus Before You Start Trading

  Discover the best forex welcome bonus online today. We provide the best advice how to pick the best forex broker to suite your needs. Learn more by clicking below today.

  Read More Now

Çfarë ju duhet të dini Rreth Forex Welcome Bonus

Për të filluar tregtare tuaj Forex, Ne shumë ju rekomandojmë që të merrni bonus mirëpritur Forex që është ofruar në treg sot. Shpërblimet Forex janë dhënë nga brokerat Forex për klientët si një shpërblim kur ata përdorin shërbimet e ndërmjetësit '. Këto përfshijnë ndihmë nga ekspertët që do të ju udhëzojë në vënien investimet tuaja dhe burimet në një vend legjitim apo kompani.Forex-welcome-bonus

Jetë një nga investitorët shumë, tregtarët dhe bizneset që të gëzojnë përfitimet e Forex tregtare sot. Kur punon me brokerat Forex, ju do të jetë në gjendje të përdorin platformat tregtare që ata përdorin. Ata mund të ju jap këto shpërblime kur ju bëni depozita tuaja apo edhe të marrin ato falas. Ju gjithashtu mund të zgjidhni sipas llojit të bonus ju jeni duke kërkuar për të cilat do të përshtaten preferencat tuaja.

Check out Më të Vlerësurat Forex Bonus
JustForex Bonus

 • Spreads from 0 pips
 • Leverage up to 1:2000
 • All strategies are allowed
 • IFSC Regulation
100% depozitave Bonus!
Vizitoni Tani

Më i fundit Forex Welcome Bonus ju mund të aplikoni Sot

Të provoni bonuse tona Forex. Ju mund të zgjidhni nga kjo listë të ofertave të fundit bonus forex kemi identifikuar për ju.

Ka edhe lloje të ndryshme apo metodat e bonusit Forex që ju mund të zgjidhni nga. Mund ta provosh Forex Depozitave Bonus, Pa pagesë Bonus Forex, ose Forex No Depozitave Bonus. Ne shumë ju inkurajojmë që të provoni këtë mundësi për të dobi të këtyre shpërblimeve. Ne siguroj se këto oferta nuk do të vënë paratë tuaja në rrezik.

Si të Merrni besueshme Bonus Forex

Për të marrë më të mirë nga ofertat më të fundit bonus Forex në treg, ne kemi këtu disa udhëzime bazë që do t'ju ndihmojë.

Gjëja e parë që ju duhet të bëni është që të identifikojë se kush në mesin e ndërmjetësit në dispozicion janë ato me një reputacion të mirë. Shmangni ndërmjetësit që ofrojnë një sasi të madhe të bonuse për të shmangur rrezikun e duke u scammed.

Për të shmangur ato, të sigurt për të kërkuar informacion thelbësor në lidhje me agjentët ju janë marrë parasysh. Ndërmjetësi duhet të jetë në gjendje të japin detaje të rëndësishme e kontaktit dhe detaje të përditësuara për adresën e tyre fizike. Në këtë mënyrë, ju mund të hyni ato në çdo kohë nëse keni pyetje të rëndësishme, nevojë për ndihmë, apo nevojë për ndihmë në rast emergjence.

Kontrolloni sistem mbështetje të konsumatorëve që ndërmjetësi ofron. Ndërmjetësi Forex që ju zgjidhni për të punuar me të duhet të përgjigjet për ju, kur keni nevojë për informacione prej tyre. agjentët reputacion Forex kanë 24/7 shërbimi ndaj klientit në dispozicion.

Lexoni Nëpërmjet Shqyrtime Forex broker dhe Ratings

sot, ju mund të gjeni një shumë komente të vendeve ndërmjetësit të ndryshme 'që ju mund të mbështetet në kur të kërkoni për një ndërmjetësi Forex ju mund të besimit. Këto komente të japë vlerësimet e shërbimeve të ndërmjetësit 'dhe performancës. Kontrolloni këtë mënyrë ju do të jetë në gjendje për të identifikuar të cilat agjentët kanë shërbime të besueshme. Duke lexuar këto komente ju do të mësojnë dhe të identifikojë platformën që do të përshtaten më mirë nevojave tuaja dhe preferencat.

Këtu është lista jonë e tona të rekomanduara komente brokerat Forex që mund të ju ndihmojë të vlerësoni ndërmjetësi Forex ju mund të punoni me, dhe të ofrojnë shpërblime të mëdha:

komisioner Info shpërblim Llogaria e hapur
rregullim:
levave: 1.200
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
shtesë 30% në çdo depozitë Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:400
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
deri në $10,00 shpërblim Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:200
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
deri në $2000 shpërblim Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:400
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $200
Get deri në $1000 Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:3000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $1
$123 shpërblim +100% në çdo depozitë! Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:1000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
101% Në çdo depozitim Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim: ASIC
levave: 1:500
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
$10 No Depozitave Bonus Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:1000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
30% Trading Bonus! Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:500
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
25% Desposit Bonus Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim: FFMS
levave: 1:1000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $1
maksimal 250% Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:2000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
100% depozitave Bonus! Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:500
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
30% Për llogari të re Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:1000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $5
55% NordFX Bonus në depozitë Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:294
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
$30 Welcome Bonus + Bonus parë Depozitave! T & Cs zbatohen Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:1000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: Asnjë depozitë minimale
bonus depozitave deri në 115% Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim: CySEC
levave: 1:888
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $5
Depozitave Bonus deri në $5,000 Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:400
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
$20 No Depozitave Bonus! Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim

E fundit Forex mirëpresim ofron Bonus nga më të besuar Forex brokerat

Get filluar me tregtimin tuaj Forex dhe të punojnë me brokerat Forex më të besuara. Këtu është një listë e disa nga ndërmjetësit të lartë Forex me shumën minimale që ju mund të depozitojë, dhe bonus përkatëse ju mund të merrni.

komisioner shpërblim Min Depozitë levave rishikim Llogaria e hapur
shtesë 30% në çdo depozitë $100 1.200 rishikim Vizitoni Broker
deri në $10,00 shpërblim $100 1:400 rishikim Vizitoni Broker
deri në $2000 shpërblim $100 1:200 rishikim Vizitoni Broker
Get deri në $1000 $200 1:400 rishikim Vizitoni Broker
$123 shpërblim +100% në çdo depozitë! $1 1:3000 rishikim Vizitoni Broker
101% Në çdo depozitim $100 1:1000 rishikim Vizitoni Broker
$10 No Depozitave Bonus $100 1:500 rishikim Vizitoni Broker
30% Trading Bonus! $100 1:1000 rishikim Vizitoni Broker
25% Desposit Bonus $100 1:500 rishikim Vizitoni Broker
maksimal 250% $1 1:1000 rishikim Vizitoni Broker
100% depozitave Bonus! $100 1:2000 rishikim Vizitoni Broker
30% Për llogari të re $100 1:500 rishikim Vizitoni Broker
55% NordFX Bonus në depozitë $5 1:1000 rishikim Vizitoni Broker
$30 Welcome Bonus + Bonus parë Depozitave! T & Cs zbatohen $100 1:294 rishikim Vizitoni Broker
bonus depozitave deri në 115% Asnjë depozitë minimale 1:1000 rishikim Vizitoni Broker
Depozitave Bonus deri në $5,000 $5 1:888 rishikim Vizitoni Broker
$20 No Depozitave Bonus! $100 1:400 rishikim Vizitoni Broker

Si te zgjidhni një të lartë të vlerësuarat Forex Broker?

Me mijëra e ndërmjetësit në dispozicion, it could be an overwhelming task to decide which forex broker would be best for you. In this post, ju do të gjeni një përpiluar një listë të faktorëve të marrin në konsideratë dhe shpresojmë, si keni arritur e fundit, ju do të keni vendosur tashmë që ndërmjetësi Forex është e mirë për ju.

Përhapet ose transaksionet si-për-zgjedhur-a-forex-ndërmjetësi

 • Forex trader cost is the actual cost of the forex versus your purchase price. This is calculated in pips: thus, ulët sasia, the better. Since the spread is where the brokers get their income, tregtarët Forex duhet të jetë i kujdesshëm i ndërmjetësit reklamat që ata nuk e ngarkuar pips. Nuk është ndoshta një kapur diku se ju nuk mund të ketë njohuri të.

Levave dhe Mbulesat

 • Leverage options are used by investors so that they can take advantage of fluctuations in currencies. A leverage is actually a loan extended by brokers to investors who should maintain a margin account with them. Standard trading is usually done on 100,000 units of a currency. Thus, per nje 100:1 levave, the trader must deposit US$1,000 on his account. The leverage gives the investor the potential of raking in big profits relative to his small investment.
 • Ne anen tjeter, në tregjet shkojnë kundër pritjet tuaja, then your opportunity for a loss is also as great. This is the reason why there is such a thing as a stop order. Një mënyrë të ndaluar është në fakt një mandat i dhënë nga tregtari duke deklaruar se tregtare është ndalur në qoftë se humbjet arrijnë ose një shumë të caktuar ose përqindje.

shërbimit Extended

 • Me agjentët fjalë për fjalë ndiqte pas hyrje të reja në sistemin e tregtisë Forex, traders should at least be able to reach the broker should he have any concerns on his account. Unfortunately, për një numër të ndërmjetësit, Shërbimi është i patëmetë para hapjes së llogarisë dhe vuan në mënyrë drastike kur klienti ka hapur tashmë një llogari.

Broker Quality

 • Forex trading is an unregulated market. Therefore, ju duhet të gjeni një të tillë që është e rregulluar nga Komisioni Commodity Futures Trading (CFTC) dhe një anëtar i regjistruar i Shoqatës Kombëtare të ardhmes (NFA).

Trading Tools

 • Good brokers do not leave their customers at a loss once they start to trade. Thus they provide their client with the necessary tools to help them succeed in trading. It may be a demo account or maybe updates with regard new trading practices.

Platformat Trading

 • Almost all forex traders do their trades using the internet. Not having an online trading platform is a great disservice to clients.

Disponueshmëria e palë të monedhës

 • Një agjent i mirë duhet të jetë në gjendje të tregtisë 8 monedhat kryesore të huaja: Dollar Australian (AUD), Dollar kanadez (CAD), franga zvicerane (CHF), Euro (EUR), Pound British (GBP), Yen japonez, dhe Dollar amerikan (USD). Këto monedha janë më të përdorura në transaksionet e biznesit kështu që çmimet e tyre luhatet në bazë të kërkesës dhe ofertës.

Lot Sizes

 • madhësive minimale shumë (ose njësitë e monedhës që ju mund të blini) vary with each broker. If you are just starting to learn forex trading, gjeni një ndërmjetësi që do të lejojë ju për të blerë shumë mini.

Akuzat rollover

 • Brokers allow traders to close open positions value dated today and opening the same trade tomorrow but reflecting the differences in interest between the currency pairs. Although this is allowed, ka tarifat e vendosura nga ana e ndërmjetësit dhe ju duhet të dini se sa çmimi është për të përcaktuar diferencë tuaj në tregtinë.

Forex Welcome Bonus

 • Shtuar në vlerat, broker Forex ofron Forex bonuse mirëpritur të tilla si Forex asnjë bonus depozitave, bonus depozitave Forex dhe lloje të tjera të Forex cashback apo vlera. Me bonus Forex, the trader has added leverage to trade as the bonus becomes an additional fund with which he can trade more. This would mean a lot to the trader because some new traders really would need the additional funding even just to trade the minimum lots.

Some of the factors given above may be self-explanatory. megjithatë, të tjerët kanë nevojë për ekspertizën tuaj për të përcaktuar nëse janë apo jo ndërmjetësuesit tuaj të vërtetë ju ofron më të mirë, thonë se në aspektin e pips, akuzat rollover, and the like. Make a shortlist of the brokers that you know and have traded with and using this checklist, pastruar ato që nuk japin atë që ju jeni duke kërkuar për.

Përfundimi i Getting Forex Bonus

A forex welcome bonus extended by brokers to traders would be a great come on for new traders. For one, ata mund të fillojnë tregtare bonusin, without actually putting their capital at risk. At worst, tregtari mund të humbasë një pjesë të kapitalit të tij në qoftë se ai tregton më shumë se bonusit, por duhet të ketë një tregti të mirë bërë, the bonus can actually help the trader increase his capital. If one tends to be safe in his trading transactions, the possibility of earning would be there. The trick is if you have made good trades already, mënjanë kapitalin tuaj origjinale, dhe tregtisë vetëm brenda fitimet tuaja në mënyrë që kapitali juaj është ruajtur.

 

Llojet e bonuse Forex dhe konkurse

Forex No Depozitave BonusForex Depozitave BonusForex Rewards
Forex Bonus DrawForex Forecast BonusForex Rebates
Forex ContestsLive Forex Contests


Llojet e Forex brokerat

Forex MT4 BrokersForex MT5 BrokersFree VPS Forex Brokers
Forex Brokers for ScalpingForex Brokers for ScalpingZulutrade Brokers
Islamic Forex Accounts


Pagesa dhe Metodat e depozitave

Western Union Forex BrokersPaypal Forex BrokersNeteller Forex Brokers
Webmoney Forex BrokersBitcoin Forex BrokersSkrill Forex Brokers

 

Brokers Forex nga vendet

Vietnam Forex BrokersMalaysia Forex BrokersIndonesia Forex Brokers
China Forex BrokersPoland Forex BrokersNew Zealand Forex Brokers
France Forex BrokersRomania Forex BrokersGerman Forex Brokers
Russian Forex BrokersSpanish Forex BrokersUK Forex Brokers
Italian Forex BrokersCanadian Forex Brokers

Copyright © 2017. All Rights Reserved. Forex Welcome Bonus

Contact Us | Privacy Policy | Disclaimer | About Us