Easy Forex Bonus

Details

komisioner Easy Forex
Website URL http://www.easy-forex.com
Founded 2003
Support Types Phone Support, Email Support, Live Chat Support
Minimum 1st Deposit $100
shpërblim deri në $2000 shpërblim
levave 1:200
Free Demo Account Open Demo
Regulated po
US Traders Allowed No
Mobile Trading po
Tablet Trading po
Overall Score 97/100

Check Out fundit Bonus ynë Easy Forex 2018!

Ne krenohemi me të qenit në gjendje për të gjetur agjentët më të mirë në industri dhe duke i thirrur ata në vëmendjen e lexuesve tanë. Easy Forex shqyrtim ynë bonus do të ju ofrojë me detajet e një ndërmjetësi që ne besojmë se meriton të jenë të theksuara.

lehtë-forex-no-depozitë bonus-

Easy Forex Company Overview

Easy Forex është një broker ndërkombëtar Forex me zyra në Limasol, Sydney, Shanghai dhe Varshavë. shërbimet e tij janë në dispozicion në më shumë se 160 vendet dhe do të lejojë investitorët të tregtisë në mbi 175 instrumente, përfshirë monedhave, mallrave dhe opsionet. Easy Forex është e rregulluar dhe e licencuar nga Letrave me Vlerë dhe Exchange Commission Qipros dhe Letrave me Vlerë dhe Exchange Commission Australian.

 

Easy Forex Informacion Mbështetja e klientit

Ju mund të kontaktoni vend në mënyra të ndryshme në qoftë se keni nevojë për ndihmë ose të dëshironi të kërkoni një pyetje. numrat e kontaktit janë në dispozicion për selinë e Azi-Paqësorit, si dhe vendet e tyre ndërkombëtare. E-mail adresa janë gjithashtu në dispozicion për departamentet e ndryshme.

 

Easy Forex Trading Informacione llogarisë

Easy Forex ofron tri lloje të llogarive. Llogaria Standard nuk kërkon një depozitë e parë të hapur, por kërkon një minimum $25 diferencë para se ju mund të filloni tregtare dhe ju jep një përhapje fikse duke filluar nga 3 pips. Llogaria Premium kërkon një $2,000 Depozita minimale dhe një $250 diferencë minimale. Llogaria VIP ka një $20,000 kërkesa e parë e depozitave dhe $500 diferencë minimale por ju jep një përhapje fikse duke filluar nga 1.8 pips. Një llogari demo është gjithashtu në dispozicion që ju lejon të bëni tregton letër pa pasur nevojë të rrezikojnë paratë e vërtetë.

 

Easy Forex Trading Features

Kur ju regjistroheni për një llogari Easy Forex, ju janë të pajisur me një menaxher llogari personale për të ndihmuar me degën tuaj, si dhe garantohet ndalesa për të ju mbrojtur nga humbjet e tepërta. veç, ju janë dhënë mjetet tregtare të tilla si raportet teknike Analiza dhe SMS falas alarme normën e tregut që mund të ju ndihmojë identifikimin e mundësive tregtare. VIP dhe llogari Premium anëtarët mund të gëzojnë privilegjin e tregtare me dhomën që kanë të bëjnë përmes telefonit dhe mbështetje nga një analist të tregut Personal 24/5.

 

Software Easy Forex Trading

Easy Forex përdor Metatrader popullore 4 si platformën e vet tregtare, Karakteristika të cilit përfshijnë Viewer Inside që ju lejon të shihni trendet në kohë reale bazuar në aktivitetet tregtare të tregtarëve të tjerë dhe kontrollues të Tregtisë që ju lejon të shikoni skenare të ndryshme të fitimit për të përcaktuar nëse një tregti është me vlerë të rrezikut. Ju gjithashtu mund të tregtisë në internet duke përdorur platformën e web-based tregtare shumëgjuhësh. Një platformë të lëvizshme tregtare është gjithashtu në dispozicion për iPhone.

 

Easy Forex Bonus

Nëse keni hapur një llogari dhe të bëjë një depozitë fillestare prej sa më të ulët si $100, ju do të gëzojë një bonus përqindje duke filluar nga 30% në 50%, deri në një kredi maksimale prej $5,000 që ju mund të përdorni për të menjëherë të filluar tregtare, dhe që ju të merrni për të tërhequr ndonjë fitimet që ju bëjnë, subjekt i termave dhe kushteve. Ju gjithashtu mund të gëzojnë një bonus në tregtinë tuaj të parë, e cila do të dyfishohet nëse ju fitoni dhe i mbuluar nëse ju humbni (deri në $200).

Vizitoni Broker

Leave a Comment

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh