NordFX Bonus

Details

komisioner NordFX
Website URL http://www.nordfx.com
Founded 2005
Support Types Phone Support, Email Support, Live Chat Support
Minimum 1st Deposit $5
shpërblim 55% NordFX Bonus në depozitë
levave 1:1000
Free Demo Account Open Demo
Regulated po
US Traders Allowed No
Mobile Trading po
Tablet Trading po
Overall Score 96/100

Check Out fundit shqyrtimin tonë NordFX Bonus 2018

A ndiheni i kufizuar me llojet e kufizuara disa ndërmjetësit 'llogarisë dhe kushtet? A jeni të ri në tregtare që ju të ndiheni i paduruar, që e bën ju doni të testuar ujrat parë? Këtu është një ndërmjetësi për ju - NordFX. Me up-to-date teknologjisë dhe platformë e përdorur për tregtimin e, ata ofrojnë një shumëllojshmëri të llojeve të llogarisë për ju që të zgjidhni nga. Le të gjeni më shumë në lidhje NordFX.

nordfx-no-depozitë bonus-

NordFX Company Overview

themeluar në 2008, NordFX është një ndërmjetësi ndërkombëtar Forex që caters për nevojat tregtare të individëve dhe tregtarëve të korporatave me një platformë moderne web-bazuar. Ata specializohen në tregtinë opsionet binare, e cila ju jep një mundësi për të tregtuar instrumente të lartë të japin. NordFX offers a variety of 6 Llojet llogari me oferta të ndryshme depozitë minimale, vargjet përhapjes dhe levave. Për shkak të shërbimeve të tyre të cilësisë së lartë dhe stabilitet, ata kanë qenë vlerësua ndërkombëtarisht, me çmime dhe vlerësime të tilla si IAIR Çmime të mira broker 2016 dhe mirë Micro Forex Broker 2015. NordFX është e vendosur në Mauritius.

 

Informacione NordFX Mbështetja e klientit

Hetimet dhe reagimet mund të kalojë përmes formës mbështetjen e klientëve. Gjithashtu, NordFX ka një funksion chat jetojnë, ku kualifikuar specialistë mbështetjen e klientëve janë në dispozicion 24 orë në ditë, pesë ditë në javë. NordFX gjithashtu ofron një listë të pyetjeve të shtruara shpesh ku përgjigjet e drejtpërdrejta dhe të dobishme janë të dhënë.

 

NordFX Trading Informacioni i llogarisë

NordFX ka një proces të shpejtë dhe të shpejtë të regjistrimit, ku ka dokumentet apo zyra vizita janë të nevojshme. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin e regjistrimit me të dhënat tuaja të plotë dhe, ju jeni në! Ju mund të zgjidhni nga llojet e ndryshme të llogarive, secila me karakteristika të dallueshme.. Mikro dhe llogarisë 1:1000 kërkojnë një depozitë minimal të $5, levave kredi e 1:500 dhe 1:1000, dhe fikse përhapur nga 2 pips dhe 3 pips, përkatësisht. Llogaria Micro është projektuar për fillestar. për llogarinë 1:1000, Trading automatizuar është e lejuar. Standard dhe Standard MT5 llogaritë kërkojnë një depozitë minimal të $50, një levave kredi të 1:200 dhe përhapet lundrues nga 1 kumbull. Llogaria Standard përdor Metatrader 4 ndërsa Standard MT5 përdor Metatrader 5. Llogaria MT-ECN kërkon një depozitë minimale prej $1,000, levave kredi e 1:1000, dhe përhapet lundrues nga 0 pips. Kjo llogari është projektuar për një spektër të gjerë të tregtarëve. Llogaria Premium kërkon $50,000 Depozita minimale me përfitime si shërbim individuale të konsumatorëve, një kartë debiti plotësuese dhe vetë menaxheri juaj personal. Depozitat dhe tërheqjet janë përmes transfereve bankare, letra, sistemet e pagesave online dhe shërbime online këmbimit.

NordFX Trading Features

A është e shpejtë, përshtatshëm dhe i besueshëm? po! NordFX ka serverat qëndrueshme dhe platformat, me ekzekutimin e rendit në vetëm një gjysmë të dytë. Gjithashtu, 37 palë të monedhës të huaj, metalet e çmuara dhe opsionet binare janë në dispozicion për klientët e të gjitha llojeve të llogarisë. Siç NordFX specializuar në opsione binare tregtare, një platformë veçantë është siguruar për të tilla. Ata kanë përhapet minimale duke filluar nga 0.2-2 pips dhe levave të lartë si 1:1000. NordFX gjithashtu ka një rrjedhë të drejtpërdrejtë ECN.

 

NordFX Trading Software

servers NordFX punuar me Fozzy Forex VPS për të siguruar tregtinë Uninterruptable 24/7 të gjithë globin. NordFX ka ndërmarrë hapa për të përmirësuar sistemet e tyre nëpërmjet përdorimit të Metatrader 4 dhe 5. Ata gjithashtu kanë të Multi-Terminal mundësuar nga Metatrader 4 për tregtarët që punojnë me disa llogari në të njëjtën kohë. Aplikacioni NordFX celular është gjithashtu në dispozicion për iOS dhe përdoruesit e Android. Një platformë web për opsionet binare është dhënë edhe me sigurinë e sigurt dhe të besueshëm për tregtimin e. Lajmi Reuter-së feeds, burimet e informacionit dhe arsimore janë në dispozicion si. tani, ju mund të shikojnë dhe të tregtisë në lehtësinë tuaj.

 

NordFX Bonus Sistemit

Çfarë është pjesë e fun? bonus NordFX! Ata ofrojnë shumë të bonuse për klientët të tilla si:

55% bonus NordFX në depozitë, ku ju merrni një bonus tregtare e deri në $4,400 për $100-$8,000 depozitohen në llogarinë tuaj.

Depozitave Bonus deri në 100% dhe me trajnim falas dhe këshilla në Forex tregtare dhe opsionet binare.

Trading Opsionet binare vijnë me bonus deri në 150%.

Demo Cup Contest për llogaritë demo me një pishinë çmim prej $42,000, të lirë të bashkohen

Vizitoni Broker

Leave a Comment

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh