Plus500 Bonus

Details

komisioner Plus500
Website URL http://www.Plus500.com
Founded 2008
Support Types Email Support, Live Chat Support
Minimum 1st Deposit $100
shpërblim $30 Welcome Bonus + Bonus parë Depozitave! T & Cs zbatohen
levave 1:294
Free Demo Account Open Demo
Regulated po
US Traders Allowed No
Mobile Trading po
Tablet Trading po
Overall Score 96/100

Check Out fundit Bonus ynë Plus500 2018!

Nëse ju jeni në vëzhgim për një ndërmjetës të ri Forex, ju jeni në fat! Plus500 shqyrtim ynë Bonus ka bërë punën e vështirë të analizimit të një ndërmjetësi që ju mund të jenë të interesuar në.

plus500-no-depozitë bonus-

Plus500 dhe Company Overview

Plus500 UK LTD është një broker në internet me bazë në Mbretërinë e Bashkuar që ka qenë në biznesin që nga viti 2008 dhe ju lejon të tregtisë një shumëllojshmëri të letrave me vlerë, përfshirë CFDs, ETFs dhe mallrave. Plus500 UK Ltd është i autorizuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Sjelljes Financiar (FRN 509909) në Evropë për të siguruar që ndërmjetësi është respektimi praktikat më të mira të industrisë.

Plus500 CY LTD është i autorizuar dhe rregulluar nga Letrave me Vlerë dhe Exchange Commission Qipros (License No. 250/14).

Plus500 Informacion Mbështetja e klientit

Ju mund të mbrojnë e mbështetjen e klientëve nëpërmjet live chat që është aktiv gjatë orëve të tregtimit, si dhe përmes e-mail e tyre. Ju mund të dërgoni një mesazh me anë të formularit Na Kontaktoni.

 

Plus500 Trading Informacioni i llogarisë

Ndryshe nga agjentët e tjera online, Plus500 mban gjëra të thjeshta duke pasur vetëm një lloj të llogarisë të jetojnë, e cila kërkon nga ju për të bërë një depozitë fillestare prej vetëm $100 për të hapur.

megjithatë, ju gjithashtu mund të hapur një llogari demo që ju lejon të bëni tregton letër kështu që ju mund të ushtrojë tregtare tuaj pa pasur nevojë të rrezikojnë paratë e vërtetë.

 

Plus500 Trading Features

Site siguron që shpenzimet tuaja tregtare janë më të menaxhueshme duke ofruar përhapet shtrënguar që të fillojë sa më të ulët si 0.01% i çmimit të një palë të monedhës. instrumente të tjera kanë përhapet që fillojnë sa më të ulët 2 pips.

Ju keni të drejtë në dobi të levave deri në 1:294 për Forex dhe sa më shumë që 1:294 për indekseve, dhe janë të nevojshme për të mbajtur një diferencë minimale në llogarinë tuaj.

 

Plus500 Trading Software

Plus500 përdor një platformë të pronarit tregtare që është projektuar të jetë user-friendly me një ndërfaqe intuitive dhe një ekran të lehtë-to-lexuar. Ju mund të tregtisë instrumente të shumta nga një ekran, me tabs duke ju lejuar për të parë pozicionet tuaja të tanishme dhe të kaluara. Tregon kryesore ekran të blerë çmimet / shitur për instrumentet e ndryshme në dispozicion, si dhe duke ju vënë të ndaluar humbjen, të marrë fitim dhe urdhra të tjera për të ju mbrojtur kundër humbjes tregton dhe të ruajnë fitimet tuaja.

veç, ju janë të pajisur me një të gjalla të ushqyer lajmeve dhe të çmimeve alarme që të tregoj për mundësitë tregtare. Platforma gjithashtu ka mjete që ju lejon për të kryer analiza teknike në mënyrë që ju mund të marrin vendime më të informuara tregtare.

Duhet të theksohet, megjithatë, se platforma nuk siguron qasje të drejtpërdrejtë në treg, që do të thotë se mund të ketë një vonesë në ekzekutimin e porosive tuaja.

 

Plus500 Bonus sistem

Kur ju hapni një llogari, ju janë të pajisur me një bonus mirëpritur të $20 si dhe një Bonus Depozitave pari bazuar në shumën e depozitave tuaj të parë, deri në 7000 $ , Depozita minimale është 50000 $ ,T&Cs zbatohen. megjithatë, shpërblimet janë subjekt i termave dhe kushteve të tilla si duke bërë një numër minimal të tregton para se ju mund të tërhiqni fitimet nga bonuset. Nuk mund të ketë bonuse dhe promovime të tjera që ofrohen për klientët në mënyrë periodike.

 

” Kapitali juaj është në rrezik ”

Vizitoni Broker

Leave a Comment

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh