XTrade Bonus

Details

komisioner XTrade
Website URL http://www.XTrade.com
Founded 2002
Support Types Phone Support, Email Support, Live Chat Support
Minimum 1st Deposit $100
shpërblim $20 No Depozitave Bonus!
levave 1:400
Free Demo Account Open Demo
Regulated po
US Traders Allowed No
Mobile Trading po
Tablet Trading po
Overall Score 97/100

Check Out fundit Bonus ynë XTrade 2018!

Për të qenë një tregtar Forex fitimprurës, ju duhet të punoni me një ndërmjetësi të mirë në internet. Ynë shqyrtim bonus XTrade do të prezantoj me një ndërmjetësi që ne besojmë se meriton vëmendjen tuaj.

xtrade-no-depozitë bonus-

XTrade Company Overview

XTrade është një ofrues ndërkombëtar i objekteve tregtare për CFDs që ju lejon të tregtisë jo vetëm forex, por edhe rezervat, indekset dhe mallrave. Ajo është e licencuar dhe rregullohet nga Qipro Letrave me Vlerë dhe Exchange Commission, Komisioni Australian Letrave me Vlerë dhe Exchange dhe Shërbimet Financiare Komisioni Ndërkombëtar.

 

XTrade Informacion Mbështetja e klientit

Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/5 përmes e-mail dhe telefon. Një listë e plotë e numrave të telefonit ndërkombëtare është në dispozicion në faqen Na kontaktoni si dhe adresat përkatëse të e-mail. Përfaqësuesit e konsumatorëve janë të ditur dhe miqësore, dhe më shumë se në gjendje për të trajtuar çdo çështje që mund të keni.

 

XTrade Trading Informacioni i llogarisë

Ju mund të hapur një llogari të jetojnë tregtare me aq pak sa një $100 depozitë fillestare. Nuk ka tarifa e nevojshme dhe ju mund të tregtisë me një madhësi minimale prej 0.01 shumë. levave juaj maksimal shkon nga 1:400 për Forex në 1:200 për mallrat dhe indekset. Një llogari demo është gjithashtu në dispozicion që ju lejon të bëni tregton letër kështu që ju mund të praktikoni aftësitë tuaja dhe të luajë me strategjitë tuaja tregtare pa pasur nevojë të rrezikojnë paratë e vërtetë.

 

XTrade Trading Features

Ju mund të tregtisë Forex pa komisionet dhe normat fikse në mes të blejnë dhe shesin çmimin. teknologjia e tyre cutting-edge do të thotë se çmimi është gjithmonë transparent dhe që tregton janë ekzekutuar në mënyrë të besueshme. veç, ju janë të pajisur me një shumëllojshmëri e mjeteve analitike që të ju ndihmojë për të analizuar Listat dhe identifikimin e mundësive tregtare. Site gjithashtu lejon Scalping, e cila ju lejon për të miratuar strategjitë më të përparuara tregtare. veç, ka një Academy XTrade që ju ofron akses në një gamë të gjerë të mjeteve të trajnimit për të mprehin aftësitë tuaja dhe të ju ndihmojë të bëhet më fitimprurës.

 

XTrade Trading Software

XTrade përdor një XTrader platformë të pronarit Pro tregtare që është shtet-e-artit-dhe ju lejon të hyni në llogarinë tuaj nga çdo pajisje duke përdorur teknologjinë e saj të bazuar në cloud. Platforma ofron qasje në Listat në kohë reale si dhe mjetet e analizës teknike të tilla si software të avancuar charting. Për ata që përdorin analizë themelore në strategjitë e tyre tregtare, ka një kalendar ekonomike që listat zhvillimet e ardhshme ekonomike dhe politike që mund të shkaktojnë paqëndrueshmëri në tregjet. Ka edhe aplikacione në dispozicion për iPhone, Windows dhe Android telefonat.

 

XTrade Bonus Sistemit

XTrade krenohet me një paketë të mirëpritur bujare për klientë të rinj. Ju mund të gëzojnë një bonus deri në $6,000 në depozitë tuaj të parë. Ju gjithashtu mund të merrni një $20 bonus vetëm duke verifikuar numrin tuaj të telefonit dhe një $30 bonus për të verifikuar llogarinë tuaj. Plus, tregtia juaj e parë në vend është i lirë dhe që ju të merrni për të mbajtur fitimet ose humbja juaj do të kthehet deri në $120. Ka gjithashtu një numër të promovime që shfaqen periodikisht që janë të lidhura me ngjarje të veçanta, të tilla si Lojërat Olimpike Rio 2016. Dhe ju mund të bëhet një VIP XTrade dhe të gëzojnë një shumë gjallërim të mrekullueshme.

Save

Save

Vizitoni Broker

Leave a Comment

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh