• Si për të marrë një bonus Forex Para se të filloni tregtare

  Discover më të mirë Forex mirëpritur bonus online sot. ne japë më të mirë këshilla se si të marr ndërmjetësi të mirë Forex për të suite nevojat tuaja. Mëso më shumë duke klikuar më poshtë sot.

  Lexo më shumë Tani

Çfarë ju duhet të dini Rreth Forex Welcome Bonus

Për të filluar tregtare tuaj Forex, Ne shumë ju rekomandojmë që të merrni bonus mirëpritur Forex që është ofruar në treg sot. Shpërblimet Forex janë dhënë nga brokerat Forex për klientët si një shpërblim kur ata përdorin shërbimet e ndërmjetësit '. Këto përfshijnë ndihmë nga ekspertët që do të ju udhëzojë në vënien investimet tuaja dhe burimet në një vend legjitim apo kompani.Forex-welcome-bonus

Jetë një nga investitorët shumë, tregtarët dhe bizneset që të gëzojnë përfitimet e Forex tregtare sot. Kur punon me brokerat Forex, ju do të jetë në gjendje të përdorin platformat tregtare që ata përdorin. Ata mund të ju jap këto shpërblime kur ju bëni depozita tuaja apo edhe të marrin ato falas. Ju gjithashtu mund të zgjidhni sipas llojit të bonus ju jeni duke kërkuar për të cilat do të përshtaten preferencat tuaja.

Check out Më të Vlerësurat Forex Bonus
JustForex Bonus

 • përhapet nga 0 pips
 • Leverage up to 1:2000
 • All strategies are allowed
 • IFSC Regulation
100% depozitave Bonus!
Vizitoni Tani

Më i fundit Forex Welcome Bonus ju mund të aplikoni Sot

Të provoni bonuse tona Forex. Ju mund të zgjidhni nga kjo listë të ofertave të fundit bonus forex kemi identifikuar për ju.

Ka edhe lloje të ndryshme apo metodat e bonusit Forex që ju mund të zgjidhni nga. Mund ta provosh Forex Depozitave Bonus, Pa pagesë Bonus Forex, ose Forex No Depozitave Bonus. Ne shumë ju inkurajojmë që të provoni këtë mundësi për të dobi të këtyre shpërblimeve. Ne siguroj se këto oferta nuk do të vënë paratë tuaja në rrezik.

Si të Merrni besueshme Bonus Forex

Për të marrë më të mirë nga ofertat më të fundit bonus Forex në treg, ne kemi këtu disa udhëzime bazë që do t'ju ndihmojë.

Gjëja e parë që ju duhet të bëni është që të identifikojë se kush në mesin e ndërmjetësit në dispozicion janë ato me një reputacion të mirë. Shmangni ndërmjetësit që ofrojnë një sasi të madhe të bonuse për të shmangur rrezikun e duke u scammed.

Për të shmangur ato, të sigurt për të kërkuar informacion thelbësor në lidhje me agjentët ju janë marrë parasysh. Ndërmjetësi duhet të jetë në gjendje të japin detaje të rëndësishme e kontaktit dhe detaje të përditësuara për adresën e tyre fizike. Në këtë mënyrë, ju mund të hyni ato në çdo kohë nëse keni pyetje të rëndësishme, nevojë për ndihmë, apo nevojë për ndihmë në rast emergjence.

Kontrolloni sistem mbështetje të konsumatorëve që ndërmjetësi ofron. Ndërmjetësi Forex që ju zgjidhni për të punuar me të duhet të përgjigjet për ju, kur keni nevojë për informacione prej tyre. agjentët reputacion Forex kanë 24/7 shërbimi ndaj klientit në dispozicion.

Lexoni Nëpërmjet Shqyrtime Forex broker dhe Ratings

sot, ju mund të gjeni një shumë komente të vendeve ndërmjetësit të ndryshme 'që ju mund të mbështetet në kur të kërkoni për një ndërmjetësi Forex ju mund të besimit. Këto komente të japë vlerësimet e shërbimeve të ndërmjetësit 'dhe performancës. Kontrolloni këtë mënyrë ju do të jetë në gjendje për të identifikuar të cilat agjentët kanë shërbime të besueshme. Duke lexuar këto komente ju do të mësojnë dhe të identifikojë platformën që do të përshtaten më mirë nevojave tuaja dhe preferencat.

Këtu është lista jonë e tona të rekomanduara komente brokerat Forex që mund të ju ndihmojë të vlerësoni ndërmjetësi Forex ju mund të punoni me, dhe të ofrojnë shpërblime të mëdha:

komisioner Info shpërblim Llogaria e hapur
rregullim:
levave: 1:400
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
deri në $10,00 shpërblim Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:3000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $1
$123 shpërblim +100% në çdo depozitë! Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:1000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
101% Në çdo depozitim Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim: ASIC
levave: 1:500
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
$10 No Depozitave Bonus Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim: FFMS
levave: 1:1000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $1
maksimal 250% Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim:
levave: 1:2000
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $100
100% depozitave Bonus! Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim
rregullim: CySEC
levave: 1:888
Llogaria Demo: po
Min Depozitë: $5
Depozitave Bonus deri në $5,000 Vizitoni Broker Lexoni shqyrtim

E fundit Forex mirëpresim ofron Bonus nga më të besuar Forex brokerat

Get filluar me tregtimin tuaj Forex dhe të punojnë me brokerat Forex më të besuara. Këtu është një listë e disa nga ndërmjetësit të lartë Forex me shumën minimale që ju mund të depozitojë, dhe bonus përkatëse ju mund të merrni.

komisioner shpërblim Min Depozitë levave rishikim Llogaria e hapur
deri në $10,00 shpërblim $100 1:400 rishikim Vizitoni Broker
$123 shpërblim +100% në çdo depozitë! $1 1:3000 rishikim Vizitoni Broker
101% Në çdo depozitim $100 1:1000 rishikim Vizitoni Broker
$10 No Depozitave Bonus $100 1:500 rishikim Vizitoni Broker
maksimal 250% $1 1:1000 rishikim Vizitoni Broker
100% depozitave Bonus! $100 1:2000 rishikim Vizitoni Broker
Depozitave Bonus deri në $5,000 $5 1:888 rishikim Vizitoni Broker

Si te zgjidhni një të lartë të vlerësuarat Forex Broker?

Me mijëra e ndërmjetësit në dispozicion, ajo mund të jetë një detyrë e madhe për të vendosur që ndërmjetësi Forex do të jetë mirë për ju. Në këtë post, ju do të gjeni një përpiluar një listë të faktorëve të marrin në konsideratë dhe shpresojmë, si keni arritur e fundit, ju do të keni vendosur tashmë që ndërmjetësi Forex është e mirë për ju.

Përhapet ose transaksionet si-për-zgjedhur-a-forex-ndërmjetësi

 • Kostoja Forex tregtari është kostoja aktuale e Forex kundrejt çmimit të blerjes tuaj. Kjo është llogaritur në pips: kështu, ulët sasia, Sa më mirë. Që nga përhapja është ku agjentët marrin të ardhurat e tyre, tregtarët Forex duhet të jetë i kujdesshëm i ndërmjetësit reklamat që ata nuk e ngarkuar pips. Nuk është ndoshta një kapur diku se ju nuk mund të ketë njohuri të.

Levave dhe Mbulesat

 • Opsionet levave janë përdorur nga ana e investitorëve në mënyrë që ata mund të përfitojnë nga luhatjet në valuta. Një levave është në fakt një kredi zgjatet me ndërmjetësit për investitorët, të cilët duhet të mbajë një llogari diferencë me ta. Trading Standard është bërë zakonisht në 100,000 njësi të një monedhe të. kështu, per nje 100:1 levave, tregtari duhet të depozitojë US $ 1,000 në llogarinë e tij. Levave i jep investitorit potencial të rangut në fitime të mëdha në krahasim me investimin e tij të vogël.
 • Ne anen tjeter, në tregjet shkojnë kundër pritjet tuaja, atëherë mundësia juaj për një humbje është edhe aq i madh. Kjo është arsyeja pse nuk ka një gjë të tillë si një mënyrë të ndaluar. Një mënyrë të ndaluar është në fakt një mandat i dhënë nga tregtari duke deklaruar se tregtare është ndalur në qoftë se humbjet arrijnë ose një shumë të caktuar ose përqindje.

shërbimit Extended

 • Me agjentët fjalë për fjalë ndiqte pas hyrje të reja në sistemin e tregtisë Forex, tregtarët duhet të paktën të jetë në gjendje për të arritur ndërmjetësi duhet që ai të ketë ndonjë shqetësim në llogarinë e tij. për fat të keq, për një numër të ndërmjetësit, Shërbimi është i patëmetë para hapjes së llogarisë dhe vuan në mënyrë drastike kur klienti ka hapur tashmë një llogari.

Broker Quality

 • Forex tregtare është një treg i parregulluar. prandaj, ju duhet të gjeni një të tillë që është e rregulluar nga Komisioni Commodity Futures Trading (CFTC) dhe një anëtar i regjistruar i Shoqatës Kombëtare të ardhmes (NFA).

Trading Tools

 • agjentët e mirë nuk e lënë klientët e tyre në një humbje të njëjtën kohë ata fillojnë të tregtisë. Kështu, ata japin klientin e tyre me mjetet e nevojshme për të ndihmuar ata të kenë sukses në tregtinë. Kjo mund të jetë një llogari demo ose ndoshta përditëson me praktikat tregtare pasur parasysh që të ri.

Platformat Trading

 • Pothuajse të gjithë tregtarët Forex bëjë tregton tyre duke përdorur internetin. Nuk ka një platformë tregtare online është një dëmtim i madh për klientët.

Disponueshmëria e palë të monedhës

 • Një agjent i mirë duhet të jetë në gjendje të tregtisë 8 monedhat kryesore të huaja: Dollar Australian (AUD), Dollar kanadez (CAD), franga zvicerane (CHF), Euro (EUR), Pound British (GBP), Yen japonez, dhe Dollar amerikan (USD). Këto monedha janë më të përdorura në transaksionet e biznesit kështu që çmimet e tyre luhatet në bazë të kërkesës dhe ofertës.

Lot Sizes

 • madhësive minimale shumë (ose njësitë e monedhës që ju mund të blini) ndryshojnë me çdo ndërmjetësi. Nëse ju jeni vetëm duke filluar për të mësuar forex trading, gjeni një ndërmjetësi që do të lejojë ju për të blerë shumë mini.

Akuzat rollover

 • Brokers lejon tregtarët për të mbyllur vlerën pozicione të hapura datë sot dhe hapjen e njëjtë të tregtisë nesër, por duke reflektuar ndryshimet në interes mes palë të monedhës. Edhe pse kjo është e lejuar, ka tarifat e vendosura nga ana e ndërmjetësit dhe ju duhet të dini se sa çmimi është për të përcaktuar diferencë tuaj në tregtinë.

Forex Welcome Bonus

 • Shtuar në vlerat, broker Forex ofron Forex bonuse mirëpritur të tilla si Forex asnjë bonus depozitave, bonus depozitave Forex dhe lloje të tjera të Forex cashback apo vlera. Me bonus Forex, tregtari ka shtuar levave të tregtisë si bonus bëhet një fond shtesë me të cilën ai mund të tregtisë më shumë. Kjo do të thotë shumë për tregtari për shkak se disa tregtarë të reja me të vërtetë do të ketë nevojë edhe fonde shtesë edhe vetëm për të tregtuar shumë minimale.

Disa nga faktorët e dhëna më sipër mund të jenë të vetë-shpjeguese. megjithatë, të tjerët kanë nevojë për ekspertizën tuaj për të përcaktuar nëse janë apo jo ndërmjetësuesit tuaj të vërtetë ju ofron më të mirë, thonë se në aspektin e pips, akuzat rollover, dhe si. Bëni një listë të ngushtë të ndërmjetësit që ju e dini dhe kanë tregtuar me të dhe duke përdorur këtë listë, pastruar ato që nuk japin atë që ju jeni duke kërkuar për.

Përfundimi i Getting Forex Bonus

Një bonus Forex mirëpritur shtyhet me ndërmjetësit për tregtarët do të jetë një e madhe vijnë në për tregtarët të reja. Per nje, ata mund të fillojnë tregtare bonusin, në fakt pa vënë kapitalin e tyre në rrezik. në më të keq, tregtari mund të humbasë një pjesë të kapitalit të tij në qoftë se ai tregton më shumë se bonusit, por duhet të ketë një tregti të mirë bërë, bonus fakt mund të ndihmojë tregtari të rritur kapitalin e tij. Nëse dikush ka tendencë të jetë e sigurt në transaksionet e tij tregtare, mundësinë e fituar do të jetë atje. Mashtrim është në qoftë se ju keni bërë tregton të mira tashmë, mënjanë kapitalin tuaj origjinale, dhe tregtisë vetëm brenda fitimet tuaja në mënyrë që kapitali juaj është ruajtur.

 

Llojet e bonuse Forex dhe konkurse

Forex No Depozitave BonusForex Depozitave BonusShpërblime Forex
Forex Bonus DrawForex Parashikimi BonusRabatet Forex
Forex KonkurseveJetojnë Forex Konkurseve


Llojet e Forex brokerat

Forex MT4 BrokersForex Brokers MT5Pa pagesë VPS Forex Brokers
Brokers Forex për ScalpingBrokers Forex për ScalpingZulutrade Brokers
Llogaritë islame Forex


Pagesa dhe Metodat e depozitave

Western Union Forex BrokersPayPal Forex BrokersNeteller Forex Brokers
WebMoney Forex BrokersBitcoin Forex BrokersSkrill Forex Brokers

 

Brokers Forex nga vendet

Vietnam Forex BrokersMalaysia Forex BrokersIndonesia Forex Brokers
Kinë Forex BrokersPolonia Forex BrokersZelanda e Re Forex Brokers
France Forex BrokersRumania Forex BrokersGjermane Forex Brokers
Ruse Forex BrokersSpanjisht Forex BrokersUK Forex Brokers
Italiane Forex BrokersKanadez Forex Brokers

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh