FreshForex Bonus

Details

komisioner FreshForex
Website URL http://www.FreshForex.com
Founded 2004
Support Types Phone Support, Email Support, Live Chat Support
Minimum 1st Deposit $100
shpërblim 101% Në çdo depozitim
levave 1:1000
Free Demo Account Open Demo
Regulated po
US Traders Allowed No
Mobile Trading po
Tablet Trading po
Overall Score 96/100

Check out fundit ynë FreshForex Bonus 2018!

Me konkurseve tona të fundit dhe shpërblimet, ju janë të garantuara që të ketë një pikëpamje të ndryshme mbi të holla.

freshforex-no-depozitë bonus-

 

FreshForex dhe Company Overview

themeluar në 2004 si një kompani e specializuar në tregtimin e monedhës, FreshForex është aktualisht një nga kompanitë kryesore Forex tregtare në të gjithë Rusinë. Me përvojën e themeluesve dhe ekspertizë në industrinë financiare, kompania është tani krijuar një sipërmarrje Forex tregtare. FreshForex ofron shërbime të ndryshme Forex që lejojnë klientët të zgjeruar vlerën e tyre, si dhe sipërmarrje në mënyra të ndryshme për të rritur pasurinë e tyre.

 

Informacione FreshForex Mbështetja e klientit

FreshForex ofron një mbështetje të konsumatorëve 24-orëshe për klientët të cilët janë në nevojë për ndonjë ndihmë. Ynë mbështetje jetojnë chat është në dispozicion kur ju keni ndonjë pyetje ose pyetje në lidhje me shërbimet tona. Ne gjithashtu pranojnë kërkesat e konsumatorëve përmes e-mail tonë dhe telefonike tonë. Mbështetja jonë shërbimi ndaj klientit ekip është gjithmonë i gatshëm për të ju ndihmuar.

 

FreshForex Trading Informacioni i llogarisë

Kompania jonë ofron llogari të ndryshme tregtare që janë krijuar posaçërisht për nevojat e klientëve tanë të ndryshme. Ju mund të zgjidhni nga Classic tonë, Pro tregut dhe llogaritë tregtare ECN.

Kushtet e kompanisë sonë tregtare janë një nga më fitimprurëse dhe të favorshme në tregun aktual Forex. Ne inkurajojmë klientët tanë për të zgjedhur me mençuri, si ne duam të sigurohemi që ju keni zgjedhur llojin e drejtë e llogarisë tregtare në mënyrë që ne të punojmë me ju në një mjedis transparent dhe të ndershëm.

 

FreshForex Trading Features

Karakteristika tregtare janë të varur në llojin e llogarisë që ju të hapur. Në mënyrë që të ju jap një ide, ju mund t'i referohet llogaritë tona të ndryshme dhe veçoritë e tyre:

  • Classic Trading Llogaria - Trading Llogaria Classic është një mënyrë e sigurt për të filluar dhe për të prezantoj me tregtare. Ajo ofron më shumë se 130 mjetet tregtare dhe ka një levave të 1:1000. Kjo llogari ka një mënyrë minimale prej 0.01 e shumë.
  • Market Pro Trading Llogarisë - Për tregtarët më agresive, Pro Trading Llogaria Market është e përkryer për ju. Kjo ka një të saktë cituar të 5/3 numra dhe nje 0.9 përhap. veç, Kjo llogari ka një ekzekutim nga 0.1 sec.
  • ECN Trading Llogaria - Ky lloj i llogarisë tregtare është i aftë për tregtarët më të avancuar. Ajo siguron likuiditet të lartë, si dhe një të kaluar më të shpejtë në tregtimin ndërbankar.

Është e rëndësishme për të zgjedhur një llogari tregtare që i përshtatet nevojave tuaja dhe kërkesat në mënyrë që të maksimizuar kthimin tuaj të ardhmen.

 

FreshForex Trading Software

FreshForex përdor MetaTrader4 si Online platformën e vet tregtare Forex, siç është përdorues-miqësor dhe ofron funksionalitet të madh. me MetaTrader4, ju lehtë mund të lundruar në rrugën tuaj nëpërmjet tregjeve financiare. Ky software është në dispozicion dhe të shkarkohen. Ajo është kompatibil me Windows 7, 8, 10, XP, Vista dhe të gjithë Apple pajisje të tilla si Mac Pro, iMac dhe MacBook.

 

FreshForex Bonus Sistemit

FreshForex Bonus karakteristika janë në dispozicion, në varësi të llojit të llogarisë që ju zgjidhni:

  1. Klasik dhe Tregut Pro- Ne ofrojmë 36% per IOD vit dhe një 101% bonus tregtueshëm.
  1. ECN - Aktualisht, Ne nuk ofrojnë ndonjë promovime apo shpërblime për llogari ECN.

Me sistemin aktual tonë bonus, ju lehtë mund të maksimizuar fitimet tuaja Forex Trading.

Vizitoni Broker

3 Responses to “FreshForex Bonus”

Lini një Koment

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh