JustForex Bonus

Details

komisioner JustForex
Website URL http://www.JustForex.com
Founded 2012
Support Types Phone Support, Email Support, Live Chat Support
Minimum 1st Deposit $100
shpërblim 100% depozitave Bonus!
levave 1:2000
Free Demo Account Open Demo
Regulated po
US Traders Allowed No
Mobile Trading po
Tablet Trading po
Overall Score 96/100

Check Out fundit Bonus ynë JustForex 2018!

Nëse jeni serioz në lidhje me forex trading, ju duhet të gjeni një ndërmjetësi të besueshëm për t'u marrë me. Ne ju ftojmë të shikoni shqyrtimin tonë JustForex Bonus, pasi ne besojmë se është një ndërmjetësi që është me vlerë vëmendjen tuaj.

justforex-no-depozitë bonus-

JustForex Company Overview

Kompania nënë e JustForex është IPCTrade, e cila ofron shërbime online tregtare për tregun Forex. Për të siguruar që besimi i tregtarëve Forex është i garantuar, IPCTrade është e rregulluar dhe i autorizuar nga Komisioni Belize Ndërkombëtar të Shërbimeve Financiare. Përveç Forex Trading, ju gjithashtu mund të tregtisë letra me vlerë të tilla si instrumente derivative të mallrave të bazuar në.

Varësisht nga lloji i llogarisë së përdorur nga tregtari, JustForex mund të veprojë ose si një tregtar, duke vepruar si partia e dytë në tregti, ose një broker i cili transferon urdhrat e tregtarëve në një ofrues të likuiditetit.

 

Informacione JustForex Mbështetja e klientit

Ju mund të mbrojnë e mbështetjen e klientëve duke përdorur informacionin e kontaktit në dispozicion në faqen e internetit. Mbështetja është në dispozicion në gjuhën angleze, Indonesian dhe Ukrainës, me gjuhën angleze dhe mbështetje indoneziane në dispozicion 24 orë, nga e hena ne te premte.

 

JustForex Trading Informacioni i llogarisë

Ekzistojnë tri lloje të llogarive që ju mund të hapur. Ju nuk keni nevojë për të bërë një depozitë minimale ose të verifikuar llogarinë tuaj, vetëm regjistruar një zyrë mbrapa.

Llojet llogarisë në dispozicion janë Classic, i cili ju siguron me levave deri në 1:2000 dhe ju lejon të tregtisë deri në 29 palë të monedhës plus dy metale; dhe ECN dhe RrZhD llogaritë, të cilat ju japin me levave të sa më shumë që 1:500 dhe ju lejon të tregtisë 89 palë të monedhës plus tre metale.

Ju janë lejuar edhe për të hapur një llogari demo, e cila ju lejon për të bërë tregton letër, por duke përdorur terma të cilat janë të afërta me ato të përdorura në tregtimin jetojnë. Kjo ju lejon për të praktikuar tregtare pa pasur nevojë të rrezikojnë paratë e vërtetë.

 

JustForex Trading Features

Metoda Ekzekutimi përdorur për llogaritë janë ekzekutimi i tregut dhe nuk ka komisione të fshehura. Përhapet lundrues shkojnë nga 2 pips për llogaritë klasike të 0 pips për ECN dhe 0.8 pips për RrZhD.

 

JustForex Trading Software

Ka dy platformave tregtare në dispozicion në faqen e internetit, MetaTrader4 popullor dhe pronarit JustForex Web Trader. Platforma JustForex është një version web-based e MT4, që do të thotë që ju nuk keni për të shkarkuar dhe instaluar ndonjë softuer në kompjuterin tuaj. Ajo ka një funksionalitet të thjeshtuar dhe një user-friendly interface.

Ka edhe versione të lëvizshme të MetaTrader4 në dispozicion për telefonat Android dhe iPhone, e cila ju lejon të tregtisë në-e-shko pa pasur nevojë të jenë në frontin e kompjuterit tuaj.

 

JustForex Bonus sistem

Ju mund të mbrojnë të JustForex 100% bonus për një depozitë minimale prej USD100, dhe ju mund të merrni një bonus deri në USD20,000. Bonus do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj sapo ju të përfunduar procesin e depozitave. Ju mund të tërheqë fitimet që ju bëni nga tregtare bonus në çdo kohë dhe kur ju bëni kështu, ajo nuk do të anulojë bonus. megjithatë, ju vetëm mund të tërheqë bonus pasi termat dhe kushtet bonus janë plotësuar. Tjera promovime bonus JustForex mund të jenë në dispozicion në një bazë periodike.

Vizitoni Broker

2 Responses to “JustForex Bonus”

Lini një Koment

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh