FBS Bonus

Details

komisioner FBS
Website URL http://www.FBS.com
Founded 2009
Support Types Phone Support, Email Support, Live Chat Support
Minimum 1st Deposit $1
shpërblim $123 shpërblim +100% në çdo depozitë!
levave 1:3000
Free Demo Account Open Demo
Regulated po
US Traders Allowed No
Mobile Trading po
Tablet Trading po
Overall Score 96/100

Check Out fundit shqyrtimin tonë FBS Bonus 2018!

Në botën e tregtimit, you just can’t get rich on your own. You have to put your funds in a certain environment, të punuar me njerëzit lehtësimin e aktiviteteve, dhe pastaj të jetojnë përmes ulje-ngritje të tregut. All the while, you bear the hope that you’ll reap the rewards of your trading strategies in the end. This is why choosing the right broker is a major decision you have to make for your financial development. And there are a lot of brokers out there. To help you decide, ne kemi përgatitur një rishikim për një prej tyre, FBS, dhe këtu janë juaj duhet-di në lidhje me këtë kompani:

FBS-no-depozitë bonus-

 

FBS dhe Company Overview

FBS është një kompani e re (themeluar vetëm në 2009) por patjetër një i madh dhe rritje të shpejtë shpejti-të-të-gjigant. They had 50,000 tregtarët në fund të vitit të parë - dhe kjo nuk është pak për një kompani të re komisionere, Ne guxoj të them - por, aktualisht, ata tashmë kanë mbi 1,000,000 tregtarët dhe partnerët e kombinuar! Their enormity is evidenced by the number of orders they execute daily: in the 100,000s. Perhaps this is attributable to the success traders experience when trading – more than half of them have increased their initial deposit by eight to ten times.

What is most notable about this company is that it is definitely award-winning. Since 2010, ajo ka marrë të paktën një çmim, dhe në disa vjet vazhdimisht fitoi të njëjtat, të tilla si "Best mini Forex-broker" çmimin dhe "ndërmjetësi të mirë në Azi" çmimin, për të përmendur disa.

 

FBS Informacion Mbështetja e klientit

FBS attributes their continuous success to their efforts in providing excellent customer service. They provide a 24/5 sistem mbështetje, ushqyer të dy klientëve vendas dhe ndërkombëtarë (i.e. Japoni, Spanjë, Korea, Indonezi, etj). Their website features a simple and readily available chat service tool through which traders and users can key in their questions and receive responses in no time.

 

FBS Trading Informacioni i llogarisë

Regjistrimi është një meze: ju vetëm duhet të shkruani emrin dhe email adresën tuaj të plotë, dhe ju jeni gati për të shkuar! You will be asked to change the temporary password they’ve assigned for you. After that, ju do të jepet një kod pin (Kurrë nuk e humbni këtë! Kjo është e nevojshme për të konfirmuar transaksionet e bëra në llogarinë tuaj) dhe informacione të tjera llogari, të tilla si numri i llogarisë tuaj, fjalëkalimin tuaj tregtare, server tuaj tregtare, dhe një fjalëkalim investitor.

Ata kanë llogari të ndryshme tregtare, each of which are designed to suit the unique and specific needs of their clients. From beginners to pros, nga zero rreziqet për përfitime të pakufizuar, për shqetësimet e sigurimit dhe nevojat shpejtë-tregtare - FBS ka një llogari tregtare në të gatshme.

 

FBS Trading Features

Depozitat fillestare mund të jetë aq e vogël sa një dollar të lartë si $500 minimum (por, mos u shqetësoni, sasia e madhe është për pro). Spread may either be floating or fixed. Usual leverage can reach a max of 1:3,000.

Ato lejojnë aktivitete të mëdha dhe të shumta, duke e mbajtur sa më pak 50 pozicionet e hapur për normal 100, deri në një numër të pakufizuar të urdhrave të pazgjidhura (për pro, sigurisht). Order volumes are normally flexible, dhe ekzekutimi tregut të ndodh shumë shpejt.

 

FBS - Trading Software

FBS përdor Metatrader 4 as their trading platform. They recognize its popularity and beneficial features, ndër të cilat përfshijnë: mbështetje për tregtimin e automatizuar, shpejtësi të ulët lidhje nevojshme, Trading Mobile, tregtimit të besueshme, etj.

 

FBS Bonus Sistemit

Duke filluar një llogari me bonus FBS siguron tregtarët gjallërim dhe përfitimet e mëposhtme (Termat dhe kushtet zbatohen siç kërkohet): shans të dyfishtë depozitimin e tyre (për fitime më të mëdha!); një shtesë $123 bonus FBS për shtatë ditë; një shans për të marrë deri në $15 për qëllim si cashback; dhe një markë të re të fundit dhuratë telefon celular pas akumulojnë shumë tuaj në një vëllim të caktuar.

Nuk janë një shumë e gjallërim dhe përfitime të tjera, të tilla si sigurimin e depozitave dhe, mirë, chic and stylish shirts. Contests are also open almost all the time, të tilla si konkursin e "ndarë ëndrrën tuaj" në Facebook dhe, sigurisht, një turne tregtimit pa rrezik, ku fondet e vërtetë çmimin janë fituar (aq i lartë sa $450 për Placer parë!).

We hope that the above information has helped you determine whether FBS could be your possible Forex broker. Once you’ve tried them out, le të na e di nëse pritjet tuaja janë plotësuar.

Vizitoni Broker

Lini një Koment

Copyright © 2017. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Forex Welcome Bonus

Na kontaktoni | Politika e privatësisë | mohim | Rreth nesh